2018defacto@gmail.com
Адвокатське об'єднання
«ДЕ-ФАКТО»
+38 (096) 484-76-40
 
У липні 2022 року адвокати АО "ДЕ-ФАКТО" отримали позитивне для Клієнта рішення в суді апеляційної інстанції, касаційну скаргу на яке Верховний Суд не прийняв до розгляду. Дана справа розглядалася судами більше 4 років, що не є зовсім типовим для такої категорії справ, оскільки існує стала судова практика, яка підтверджує та розʼяснує принцип застосування індивідуальної відповідальності платника податків, яку, як би ми не хотіли, податковий орган відмовляється застосовувати під час податкових перевірок.
Незважаючи на такий тривалий період розгляду даної справи, нами було вкотре доведено необхідність застосування під час податкових перевірок принципу індивідуальної відповідальності, який унеможливлює притягнення платника податків до відповідальності за будь-які дії третіх осіб. Більше того, суди вкотре звернули увагу контролюючого органу на необхідність повного та всебічного зʼясування обставин господарських операцій, з метою уникнення безпідставного притягнення субʼєктів господарювання до відповідальності.
Дана справа є досить цікавою з правової точки зору, адже вона поєднує в собі досить широкий спектр правових позицій, які стосуються як порушення процедури проведення перевірки, так і помилкове оформлення результатів перевірки.
Таким чином, завдяки вдалій роботі АО "ДЕ-ФАКТО" Клієнту вдалося заощадити більше 11 млн.грн.Контакти
49005, м. Дніпро
вул. Сімферопольська, буд. 2Л, оф. 2
© 2016 All Right Reserved. Tilda Publishing Design Co.
© Адвокатське об'єднання «ДЕ-ФАКТО»