2018defacto@gmail.com
Адвокатське об'єднання
«ДЕ-ФАКТО»
+38 (096) 484-76-40
 
У 2016 році Клієнт АО "ДЕ-ФАКТО" дізнався про те, що майже всі його квартири були перереєстровані протиправним шляхом (без його згоди). Така перереєстрація була здійснена на підставі рішення суду, яке згодом було скасоване за нововиявленими обставинами. Однак, за досить короткий проміжок часу нерухоме майно Клієнта знову піддалося перереєстрації вже за юридичною особою, яка також за дуже короткий проміжок часу вирішила розпочати процедуру банкрутства та через аукціон продати спірні квартири.
І починаючи з 2017 року Клієнт намагався домогтися справедливості та повернути своє майно. Однак, суди першої та апеляційної інстанцій були не на його стороні. Після чого, за справу взялися адвокати АО "ДЕ-ФАКТО", які отримали позитивне рішення в суді касаційної інстанції, що призвело до нового розгляду даної справи в суді першої інстанції.
Так, за результатами пʼятирічного розгляду цієї справи, у жовтні 2022 року адвокати АО "ДЕ-ФАКТО" отримали остаточне рішення Верховного Суду, яке безкомпромісно повернуло Клієнту те, що належало йому на праві приватної власності, яке, згідно Конституції України, має бути непорушним.
Контакти
49005, м. Дніпро
вул. Сімферопольська, буд. 2Л, оф. 2
© 2016 All Right Reserved. Tilda Publishing Design Co.
© Адвокатське об'єднання «ДЕ-ФАКТО»