2018defacto@gmail.com
Адвокатське об'єднання
«ДЕ-ФАКТО»
+38 (096) 484-76-40
 
Податковим кодексом України передбачено обов'язок платника податків своєчасно реєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних.
За порушення зазначеної імперативної норми для платника податків настають негативні наслідки у вигляді нарахування штрафних санкцій.
Однак, типові порушення строків реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних відбуваються не завжди у зв'язку з порушенням порядку їх відправлення саме платником податків.
На даний момент наявна чисельна судова практика, що формувалася також завдяки адвокатам АО «ДЕ-ФАКТО», яка підтверджує факт неналежної роботи автоматичних систем ДПС України, за допомогою яких відбувається реєстрація податкових накладних в системі.
Так, у більшості випадків платник податків своєчасно спрямовує на реєстрацію податкові накладні, але у зв'язку з перевантаженням автоматичних систем ДПС України, реєстрація таких накладних здійснюється набагато пізніше, ніж дата їх фактичного направлення.
У такому разі, на превеликий жаль, контролюючий орган за результатами камеральної перевірки виносить податкові повідомлення-рішення, якими притягує платника до відповідальності фактично за дії, які ним не вчинялися.
Таким чином, позитивне вирішення зазначеного юридичного кейсу надало Клієнту АО «ДЕ-ФАКТО» можливість заощадити власні кошти у розмірі понад 4,6 млн. грн.

Контакти
49005, м. Дніпро
вул. Сімферопольська, буд. 2Л, оф. 2
© 2016 All Right Reserved. Tilda Publishing Design Co.
© Адвокатське об'єднання «ДЕ-ФАКТО»