Так, контролюючим органом була проведена камеральна перевірка з питань повноти сплати земельного податку.
Рішеннями судів першої та другої інстанції Клієнту у задоволенні позовних вимог було відмовлено у повному обсязі, у зв'язку з доведеністю контролюючим органом правомірності винесення податкових повідомлень-рішень.
Проте, на етапі розгляду справи щодо оскарження таких податкових повідомлень-рішень у суді касаційної інстанції до справи, як представники, вступили адвокати АО «ДЕ-ФАКТО», яким вдалося довести факт протиправності дій контролюючого органу.
Позиція адвокатів АО «ДЕ-ФАКТО» полягала, щонайменше, в тому, що контролюючим органом в рамках проведення камеральної перевірки було досліджено питання, які притаманні аналізу виключно в рамках проведення документальних перевірок.
Внаслідок чого, Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду підтримав позицію адвокатів АО «ДЕ-ФАКТО», пославшись, при цьому, на порушення судами попередніх інстанцій норм процесуального права та на невірне застосування ними норм матеріального права.
За результатами розгляду зазначеної справи Верховний Суд прийняв законне та єдине правильне рішення – скасувати рішення судів першої та другої інстанцій та передати справу на новий розгляд до суду першої інстанції.