2018defacto@gmail.com
Адвокатське об'єднання
«ДЕ-ФАКТО»
+38 (096) 484-76-40
 
Нажаль, клієнти АО "ДЕ-ФАКТО" не є виключенням з правила, яке податкові органи вигадали самі для себе - забирати як найбільше, віддавати як найменше!
Так, одне з підприємств, юридичне супроводження якого здійснюється адвокатами АО "ДЕ-ФАКТО", провадило свою господарську діяльність, як і більшість інших платників податків - без порушень. Втім, протягом досить тривалого проміжку часу контролюючий орган здійснював необґрунтовані податкові перевірки такого Клієнта, що призвело до винесення великої кількості податкових повідомлень-рішень та, як наслідок, штучного утворення податкового боргу. За результатами вдалого оскарження всіх винесених податкових повідомлень-рішень, Клієнт отримав значний розмір переплати на своєму рахунку, зокрема, з ПДВ, який податковий орган повертати відмовився, посилаючись на різні нормативно-правові акти, які не мали жодного відношення до даної ситуації.
З огляду на навмисне затягування податковим органом судового процесу, адвокатам АО "ДЕ-ФАКТО", все ж таки, вдалося отримати позитивні рішення у справі від всіх судових інстанцій.
Таким чином, Клієнт АО "ДЕ-ФАКТО" отримав можливість направити кошти по виниклій переплаті в рахунок погашення поточних грошових зобовʼязань, що, в свою чергу, призвело до заощадження власних коштів у розмірі 10 млн.грн.

Контакти
49005, м. Дніпро
вул. Сімферопольська, буд. 2Л, оф. 2
© 2016 All Right Reserved. Tilda Publishing Design Co.
© Адвокатське об'єднання «ДЕ-ФАКТО»