2018defacto@gmail.com
Адвокатське об'єднання
«ДЕ-ФАКТО»
+38 (096) 484-76-40
 
У 2021 році податковий орган здійснив перевірку діяльності одного з Клієнтів АО "ДЕ-ФАКТО" на предмет реальності господарських операцій та прийняв за результатами такої перевірки податкові повідомлення-рішення на загальну суму 45 млн.грн.
І, начебто, все як завжди: відсутність складський приміщень, недостатня кількість трудових ресурсів, наявність кримінальних проваджень стосовно контрагентів та тому подібне. Але, в доповнення до своїх "сталих" аргументів податковий орган вирішив додати ще й вигадані суми, начебто, недооплачених податків, розрахунку по яким навіть не було відображено в акті перевірки. Все б нічого, але сума, з якої вираховувалися штрафні санкції, складає 96 млн.грн... Тобто, податковий орган "вигадав" певну суму та розрахував штрафні санкції Клієнту, виходячи саме з такої "вигаданої" суми. При цьому, в акті перевірки податковий орган вирішив утриматися від будь-яких пояснень щодо походження такої суми.
Завдяки злагодженій роботі адвокатів АО "ДЕ-ФАКТО" Клієнту вдалося довести свою правову позицію та встановити факт протиправних дій контролюючого органу.
Контакти
49005, м. Дніпро
вул. Сімферопольська, буд. 2Л, оф. 2
© 2016 All Right Reserved. Tilda Publishing Design Co.
© Адвокатське об'єднання «ДЕ-ФАКТО»