2018defacto@gmail.com
Адвокатське об'єднання
«ДЕ-ФАКТО»
+38 (096) 484-76-40
 
У 2022 році Дніпропетровська обласна прокуратура звернулася до суду в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Придніпровського округу з вимогою стягнути з Клієнта АО "ДЕ-ФАКТО" завдані збитки за порушення вимог законодавства про охорону атмосферного повітря у розмірі майже 2,6 млн.грн.
За результатами розгляду зазначеної справи в судах всіх інстанцій адвокатами АО "ДЕ-ФАКТО" було доведено свою правову позицію, яка полягала у допущених помилках при здійсненні розрахунку збитків, оскільки фактично правоохоронним органом для розрахунку збитків були застосовані некоректні показники.
В свою чергу, принцип "належного урядування", як правило, не повинен перешкоджати державним органам виправляти випадкові помилки, навіть ті, причиною яких є їхня власна недбалість. Ризик будь-якої помилки державного органу повинен покладатися на саму державу, а помилки не можуть виправлятися за рахунок осіб, яких вони стосуються.
Подібні висновки не є поодинокими та досить часто зустрічаються як у практиці ЄСПЛ так і у практиці Верховного Суду.
Відтак, завдяки злагодженій роботі адвокатів АО "ДЕ-ФАКТО" Клієнту вдалося зменшити розмір збитків до 84 тис.грн., що майже в 30 разів менше від розміру збитків, заявлених правоохоронним органом.


Контакти
49005, м. Дніпро
вул. Сімферопольська, буд. 2Л, оф. 2
© 2016 All Right Reserved. Tilda Publishing Design Co.
© Адвокатське об'єднання «ДЕ-ФАКТО»