2018defacto@gmail.com
Адвокатське об'єднання
«ДЕ-ФАКТО»
+38 (096) 484-76-40
 
Як ми вже зазначали раніше, у 2021 році податковий орган здійснив перевірку діяльності одного з Клієнтів АО "ДЕ-ФАКТО" на предмет реальності господарських операцій та прийняв за результатами такої перевірки податкові повідомлення-рішення на загальну суму понад 45 млн.грн.
Але, така перевірка була призначена всупереч положенням Податкового кодексу України, якими встановлено мораторій на проведення планових документальних перевірок, що і відіграло ключову роль у прийнятті судових рішень на користь Клієнта.
У своїх рішеннях суди всіх інстанцій встановили, що у випадку встановлення судом факту порушення контролюючим органом процедури проведення перевірки, наслідком чого є визнання протиправними її результатів, то суд може не переходити до аналізу інших обставин, що слугували підставою для ухвалення податковим органом індивідуальних актів.
Зазначена вище позиція викладена Верховним Судом у постанові від 26.09.2022 у справі № 1340/3590/18.
Відтак, завдяки злагодженій роботі адвокатів АО "ДЕ-ФАКТО" Клієнту вдалося відстояти свою правову позицію та встановити факт протиправних дій контролюючого органу, заощадивши, при цьому, суму коштів у розмірі 45 млн.грн.

Контакти
49005, м. Дніпро
вул. Сімферопольська, буд. 2Л, оф. 2
© 2016 All Right Reserved. Tilda Publishing Design Co.
© Адвокатське об'єднання «ДЕ-ФАКТО»